Open Atrium Files (7.x-2.13) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Actions
jv: Aksi

en: Download
jv: Undhuh

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Add file
jv: Nambah file

en: Space
jv: Spasi
