Open Atrium Files (7.x-2.13) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Actions
oc: Accions

en: Download
oc: Telecargament

en: Depth
oc: Prigondor

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Filter
oc: Filtrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Mode
oc: Mòde

en: Clear
oc: Escafar

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Space
oc: Espace

en: Rearrange
oc: Reordenar

en: Hide filter
oc: Amagar lo filtre
