Open Atrium Files (7.x-2.13) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: All
se: Buot
