Open Atrium Files (7.x-2.14) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Download
ast: Baxar

en: Parent
ast: Padre

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Mode
ast: Mou
