Open Atrium Files (7.x-2.14) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Rearrange
dz: སླར་བདེ་ཞིབ་འབད་
