Open Atrium Files (7.x-2.14) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Download
el: Λήψη

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Space
el: Διάστημα

en: Rearrange
el: Αναδιάταξη

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης
