Open Atrium Files (7.x-2.14) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Node
hy: Նոդ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Space
hy: Տարածություն

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը
