Open Atrium Files (7.x-2.14) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
