Open Atrium Files (7.x-2.14) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Download
ro: Descarcă

en: Parent
ro: Părinte

en: Depth
ro: Adâncime

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Mode
ro: Mod

en: Process
ro: Proces

en: Clear
ro: Elimină

en: Add file
ro: Adaugă fișier

en: Caption
ro: Legendă

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Space
ro: spațiu

en: Rearrange
ro: Rearanjează

en: Sort direction
ro: Direcţie de sortare

en: Hide filter
ro: Ascunde filtrul
