Open Atrium Files (7.x-2.15) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Download
fi: Lataa

en: Parent
fi: Isäntä

en: Depth
fi: Syvyys

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Mode
fi: Tila

en: Process
fi: Suorita

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Space
fi: Välilyönti

en: Rearrange
fi: Järjestä uudelleen

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Expand all
fi: Laajenna kaikki

en: Collapse all
fi: Pienennä kaikki

en: Add files
fi: Lisää tiedostoja

en: Hide filter
fi: Piilota suodatin
