Open Atrium Files (7.x-2.16) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Actions
bg: Действия

en: Download
bg: Свали

en: Parent
bg: Родител

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Mode
bg: Режим

en: Process
bg: Обработване

en: Clear
bg: Изчисти

en: Rearrange
bg: Пренареждане
