Open Atrium Files (7.x-2.16) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Parent
cy: Rhiant

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Mode
cy: Modd

en: Clear
cy: Clir

en: Rearrange
cy: Aildrefnu
