Open Atrium Files (7.x-2.16) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: New folder
et: Uus kaust

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Mode
et: Viis

en: Process
et: Protsess

en: Clear
et: Tühjenda

en: Add file
et: Lisa fail

en: Caption
et: Pealkiri

en: Space
et: Ruum

en: Rearrange
et: Järjesta

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Hide filter
et: Peida filter
