Open Atrium Files (7.x-2.16) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Mode
hr: Režim

en: Clear
hr: Očisti

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Space
hr: Razmak

en: Rearrange
hr: Prerasporedi
