Open Atrium Files (7.x-2.16) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Actions
ja: アクション

en: Download
ja: ダウンロード

en: Parent
ja: 親

en: Depth
ja: 深さ

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Node
ja: ノード

en: All
ja: すべて

en: Filter
ja: フィルター

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Mode
ja: モード

en: Process
ja: 処理

en: Clear
ja: クリアー

en: Add file
ja: ファイルを追加

en: Caption
ja: キャプション

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Space
ja: スペース

en: Rearrange
ja: 並べ替え

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Expand all
ja: すべて展開

en: Collapse all
ja: すべて折りたたむ

en: Hide filter
ja: フィルターを非表示
