Open Atrium Files (7.x-2.17) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Download
mn: Татах

en: Parent
mn: Эх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Mode
mn: Горим
