Open Atrium Files (7.x-2.18) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: All
bn: সমস্ত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Mode
bn: মোড

en: Space
bn: স্পেস
