Open Atrium Files (7.x-2.18) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Parent
ku: باوان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Mode
ku: جۆر

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Space
ku: بۆشایی
