Open Atrium Files (7.x-2.18) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
