Open Atrium Files (7.x-2.18) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Actions
te: చర్యలు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Depth
te: లోతు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి
