Open Atrium Files (7.x-2.19) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Mode
kk: күй

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу
