Open Atrium Files (7.x-2.19) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao
