Open Atrium Files (7.x-2.19) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Download
pl: Pobierz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: New folder
pl: Nowy folder

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Mode
pl: Tryb

en: Process
pl: Proces

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Caption
pl: Podpis

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Space
pl: Odstęp

en: Rearrange
pl: Kolejność

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Add files
pl: Dodaj pliki

en: Hide filter
pl: Ukryj filtr
