Open Atrium Files (7.x-2.19) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
