Open Atrium Files (7.x-2.19) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت
