Open Atrium Files (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Download
id: Unduh

en: Parent
id: Induk

en: Depth
id: Kedalaman

en: Update
id: Perbarui

en: All
id: Semua

en: Filter
id: Saring

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Process
id: Proses

en: Clear
id: Bersihkan

en: Add file
id: Tambahkan berkas

en: Caption
id: Keterangan

en: Sort direction
id: Arah sortir

en: Hide filter
id: Sembunyikan filter
