Open Atrium Files (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Actions
sq: Veprimet

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Parent
sq: Prindi

en: Update
sq: Rifresko

en: All
sq: Të gjitha

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Mode
sq: Mënyrë
