Open Atrium Files (7.x-2.20) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Mode
be: Лад

en: Caption
be: Загаловак

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Space
be: Прабел

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання
