Open Atrium Files (7.x-2.20) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Depth
mr: खोल

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Filter
mr: गाळणी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
