Open Atrium Files (7.x-2.20) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Mode
ne: प्रकार

en: Clear
ne: सफा
