Open Atrium Files (7.x-2.21) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Download
eu: Deskargatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Mode
eu: Modoa

en: Process
eu: Prozesua

en: Clear
eu: Garbitu

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Rearrange
eu: Berrantolatu

en: Hide filter
eu: Iragazkia ezkutatu
