Open Atrium Files (7.x-2.21) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Depth
hi: गहराई

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Node
hi: नोड

en: All
hi: सभी

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Mode
hi: प्रकार

en: Process
hi: प्रक्रिया

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Space
hi: जगह

en: Rearrange
hi: पुनर्व्यवस्थित करें

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा
