Open Atrium Files (7.x-2.21) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Download
ru: Скачать

en: Parent
ru: Родитель

en: Depth
ru: Глубина

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Node
ru: Материал

en: All
ru: Все

en: New folder
ru: Новая папка

en: Filter
ru: Фильтр

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Mode
ru: Режим

en: Process
ru: Обработка

en: Clear
ru: Очистить

en: Add file
ru: Добавить файл

en: Caption
ru: Подпись

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Space
ru: Пробел

en: Rearrange
ru: Изменить порядок

en: File Name
ru: Имя файла

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Expand all
ru: Развернуть все

en: Collapse all
ru: Cвернуть все

en: Processing...
ru: Обработка...

en: Add files
ru: Добавить файлы

en: Hide filter
ru: Скрыть фильтр

en: Show file count within folders
ru: Отображать количество файлов в папках

en: Show filter
ru: Показать фильтр

en: No files to show
ru: Нет файлов

en: Files & Folders
ru: Файлы и папки
