Open Atrium Files (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Actions
gl: Accións

en: Download
gl: Descargar

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Update
gl: Actualizar

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Mode
gl: Modo

en: Clear
gl: Limpar

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Caption
gl: Lenda

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Hide filter
gl: Ocultar filtro
