Open Atrium Files (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Update
ka: განახლება

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Mode
ka: რეჟიმი
