Open Atrium Files (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Download
pt: Descarregar

en: Parent
pt: Pai

en: Depth
pt: Profundidade

en: Update
pt: Atualizar

en: All
pt: Todos

en: Filter
pt: Filtro

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Mode
pt: Modo

en: Process
pt: Processo

en: Clear
pt: Limpar

en: Add file
pt: Adicionar ficheiro

en: Caption
pt: Legenda

en: Sort direction
pt: Direção da ordenação

en: Expand all
pt: Expandir todos

en: Collapse all
pt: Fechar tudo

en: Processing...
pt: Em processamento...

en: Hide filter
pt: Ocultar filtro
