Open Atrium Files (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Update
th: ปรับปรุง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Mode
th: รูปแบบ
