Open Atrium Files (7.x-2.5) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Depth
fr: Profondeur

en: Update
fr: Mettre à jour

en: All
fr: Tout

en: New folder
fr: Nouveau répertoire

en: Filter
fr: Filtrer

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Process
fr: Traiter

en: Clear
fr: Vider

en: Add file
fr: Ajouter un fichier

en: Caption
fr: Légende

en: Automatically Detect
fr: Détection automatique

en: File Name
fr: Nom du fichier

en: Sort direction
fr: Sens du tri

en: Expand all
fr: Tout déplier

en: Collapse all
fr: Tout replier

en: Processing...
fr: En cours de traitement...

en: Add files
fr: Ajouter des fichiers

en: Hide filter
fr: Masquer le filtre
