Open Atrium Files (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Process
gu: પ્રક્રિયા
