Open Atrium Files (7.x-2.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Actions
ps: چارې

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Parent
ps: پلرين

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Caption
ps: نوم
