Open Atrium Files (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: All
bo: ཡོངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Hide filter
bo: ཚགས་རྒྱག་བྱེད་གབ་པ
