Open Atrium Files (7.x-2.6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Actions
fa: عملکردها

en: Download
fa: دانلود

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: All
fa: همه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Mode
fa: سبک

en: Process
fa: پردازش

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Add file
fa: افزودن فایل

en: Caption
fa: عنوان

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی
