Open Atrium Files (7.x-2.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Parent
sr: Надређен

en: Update
sr: Ажурирање

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Sort direction
sr: Правац сортирања
