Open Atrium Files (7.x-2.6) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Download
sv: Ladda ned

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Depth
sv: Djup

en: Update
sv: Uppdatera

en: All
sv: Alla

en: New folder
sv: Ny mapp

en: Filter
sv: Filtrera

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Mode
sv: Läge

en: Process
sv: Behandla

en: Clear
sv: Rensa

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Caption
sv: Bildtext

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Collapse all
sv: Fäll in alla

en: Processing...
sv: Bearbetar...

en: Hide filter
sv: Dölj filter
