Open Atrium Files (7.x-2.7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Parent
am: ወላጅ

en: Update
am: አዘምን

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Clear
am: አጥራ

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ
