Open Atrium Files (7.x-2.7) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: Download
hu: Letölt

en: Parent
hu: Szülő

en: Depth
hu: Mélység

en: Update
hu: Frissítés

en: All
hu: Mind

en: New folder
hu: Új mappa

en: Filter
hu: Szűrő

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Mode
hu: Mód

en: Process
hu: Folyamat

en: Clear
hu: Törlés

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Caption
hu: Képaláírás

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Expand all
hu: Összes lenyitása

en: Collapse all
hu: Mind összecsukása

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Add files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Hide filter
hu: Szűrő elrejtése
