Open Atrium Files (7.x-2.7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Update
ug: يڭىلاش

en: All
ug: ھەممە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Mode
ug: مودېل

en: Caption
ug: تېما
