Open Atrium Files (7.x-2.7) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Actions
uk: Дії

en: Download
uk: Завантаження

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: Update
uk: Оновити

en: All
uk: Все

en: New folder
uk: Нова папка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Mode
uk: Режим

en: Process
uk: Обробити

en: Clear
uk: Очистка

en: Add file
uk: Додати файл

en: Caption
uk: Підпис

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Processing...
uk: Працюю...

en: Add files
uk: Додати файли

en: Hide filter
uk: Приховати фільтр

en: Show file count within folders
uk: Відображати кількість файлів в теках

en: Show filter
uk: Показати фільтр

en: No files to show
uk: Файли для показу відсутні

en: Files & Folders
uk: Файли та папки
