Open Atrium Files (7.x-2.8) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: All
fil: Lahat

en: Filter
fil: Salain

en: Rearrange
fil: Ayusin ang pagkasunod-sunod
