Open Atrium Files (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Actions
eo: Agoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Parent
eo: Patro

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Rearrange
eo: Rearanĝu

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo
